Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

    Здравейте,
    от много време издирвам що годе здрава Г-класа. Процесите по закупуване на гаражи събиране на пари е почти завършен и сега се ослушвам за някой добър екземпляр, който ще бъде гледан с много любов.
    Имам много важен въпрос - Някой от Вас има ли е проблеми при паркиране в подземни гаражи. Притеснен съм от вентилацията на подхода за гаражната подземна улица. Под наклон е и не мога да преценя дали ще успее да влезе. Това е и много определящо, защото според мен такава кола без гараж е грехота да се държи. Средствата са ми за джипка максимум 1994-5. До колкото знам след 2000 година стават 1 см по-високи, но се интересувам от старите и естествено с не повдигано окачване.
    Спрял съм се и на два екземпляра, които мисля да прегледам уикенда. Ако имате някаква информация за тях моля да ми я споделите.
    .........

    Благодаря Ви предварително и много се надявам скоро да имам повод да почерпя за членство в клуба.
    Лек и успешен ден!
    Последно редактирано от Ясен; 17-11-15, 12:42. Причина: линкове към търговски сайт

  • #2
    От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

    Моята не влиза никъде и живее на платен паркинг....
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #3
      От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

      Твоята няма как да влезе, че с тея гуми е кат трафопост :mrgreen, иначе с нормално окачване влаэят .Не смятам, че подземните паркинги на моловете, примерно, са по високи. Моята Гега е от по високите и няма грижи, влиза без да опира. г
      Последно редактирано от svilenst; 17-11-15, 13:31. Причина: допълнение
      ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
      Г 230Е
      Г 500 0887 390 703

      Коментар


      • #4
        От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

        Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
        ...Не смятам, че подземните паркинги на моловете, примерно, са по високи.
        Значи е време да почнеш да смяташ, че е така! Едно нормално дискавъри не може да влезе в нашите гаражи, които са с врати тип "летящо крило". Черокито с 3,5" лифт и 31-ци влиза и с дъгите на тавана.
        Последно редактирано от коко келеша; 17-11-15, 14:18. Причина: и 31-ци
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
          Значи е време да почнеш да смяташ, че е така! Едно нормално дискавъри не може да влезе в нашите гаражи, които са с врати тип "летящо крило". Черокито с 3,5" лифт влиза и с дъгите на тавана.
          Отпихвайте гумите на Дискотата. Няма как да не стане.Поздрави
          Последно редактирано от svilenst; 17-11-15, 13:40. Причина: правопис
          ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
          Г 230Е
          Г 500 0887 390 703

          Коментар


          • #6
            От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

            Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
            Отпихвайте гумите на Дискотата. Няма как да не стане.Поздрави
            Това не е нормален подход за ежедневка!
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #7
              От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

              Що не вземете да измерите? Табелките навсякъде по тия зандани са за 2 метра.

              Коментар


              • #8
                От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                Измервам, но самия вход е под наклон. Тоест предницата се снижава и за това без тест няма как да стане. Ако някой със стандартно окачено ДЖИ е около Дианабад и има желание да помогне ще съм много благодарен

                Коментар


                • #9
                  От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                  Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                  Моята не влиза никъде и живее на платен паркинг....
                  Хаха... Вярно, че бях на ниско ниво на окачването, ама като се срещнахме на оня път по снега, все едно спрях до КРАЗ - гледах бая на горе
                  А с други геги сме практически на едно ниво...
                  Според мен колегата просто трябва да мине с рулетката (най-лесно става с лазерна - можеш да 'целиш' тръбата на вентилацията или някой друг винкел)...
                  Едва ли някой би успял да му каже дали би имал проблем на неговата улица...
                  По МОЛ-овете и аз нямам проблем, но съм влизал в подземни паркинзи, на които съм смъквал окачването 'на паркинг', защото горе оставаха сигурно 5см...

                  П.С. Ясене, срещал съм табели и 180см (или 185см )... Така, че рулетката му е майката
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                    В софийските молове не съм срещал по-ниски от 2.10 табели. Но подземните гаражи, където е моят гараж, имат една греда на по-малко 1,90. Та там само леки коли и паркети влизат.
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #11
                      От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      В софийските молове не съм срещал по-ниски от 2.10 табели. Но подземните гаражи, където е моят гараж, имат една греда на по-малко 1,90. Та там само леки коли и паркети влизат.
                      Тооо.....на 1.90 ти и пеша ще си удариш главата
                      До сега съм попадал само на един подземен гараж на жилищна сграда, в който успях да вляза без проблеми, но е в Пловдив.
                      Гледах няколко гаража около нас, ако не закачи още на входната врата опира по скарите за кабели и тръби или в противопожарните системи.
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                        1,94.5 измерих най-ниската част, но пак е под наклон и не знам. Стандартно го дават 193 см височина по каталог. На ръба е.
                        Днес гледах някакъв дръгел абсолютен - дори не можа да запали. Не знам кой би си купил такава кола. Ако някой се сеща или някой продава 463-ка от ранните 90 (за другите няма да стигне бюджета) моля да пише.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                          "Дори не можа да запали" не е присъда за кола от тези години. Зависи колко струва де.

                          На сантиметър и половина лично аз не бих разчитал изобщо. Тя само от налягане в гумите колата се променя с 2-3 сантиметра, отделно клатенето и тн

                          Коментар


                          • #14
                            От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                            Първоначално публикуван от Diliankors Преглед на мнение
                            1,94.5 измерих най-ниската част, но пак е под наклон и не знам. Стандартно го дават 193 см височина по каталог. На ръба е.
                            Днес гледах някакъв дръгел абсолютен - дори не можа да запали. Не знам кой би си купил такава кола. Ако някой се сеща или някой продава 463-ка от ранните 90 (за другите няма да стигне бюджета) моля да пише.
                            И да мериш и да не мериш не влизат - обикновено е над 2 метра Г-то.
                            А ако бюджета ти е ограничен по-добре си купи нещо друго. Няма нищо по-скъпо от евтиния мерцедес.

                            А какво си гледал? Че пък аз купувам всякаква скрап
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                              Измерих днес мойта паркетната гега ,ролетката показа 2 метра,та незнам.Мерих на равно,от земята до най високата част на тавана.Б...ли мааму дали ша влезе в гаража?
                              ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                              Г 230Е
                              Г 500 0887 390 703

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X