Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с фара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с фара

    Здравейте, отскоро съм горд собственик на един Кайен. Проблемът е, че много бързо почнаха разправиите. Та не светеше единия фар, купих си аз като пич една крушка за 280лв, сложих я и продължи да не свети. Реших да разгледам по обстойно жичките във фара и о, чудо! Някакво страшно мазало е ставало там. Половина кабели са прогорени, явно голяма температура се е развивала там.

    Въпросът ми е, бихте ли ме упътили към някой читав жичкаджия в райна на София? Ходих при един уж много го хвалят, ама той тръгна да ми маха дебитомера , за да свали фара... та си тръгнах.

    Друг проблем, който имам е с навигацията. Показа се някакъв надпис Error нещо си и пикселите се размазаха страшно, нищо не се вижда. Като запаля надписа Порше е супер, но след това става ужас. Често като загася колата, музиката си остава да свири или екрана да си свети. От време на време при дживение се рестартира сам... абе магарии.

  • #2
    От: Проблем с фара

    0879 58 15 70 Тенко. В бели брези е.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с фара

      За екрана, важно е, дали екрана е монохромен или цветен, трябва да се припоят пиститте, които захранват екрана,но много зависи докъде се е размазал, зная го ,защото имам Пежо 407 и имат проблем с дисплея. В ПежоФранс Ауто е 550 лв, но като се разрових го намерих за 140 лв нов с поставянето
      Успех с Поршето!
      Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с фара

        Благодаря, но нещо не те разбрах. Какво ще рече "да се припоят пистите"? Кабелчетата, които влизат отзад не са наред, така ли? Питам защото тамън взех нова конзола (екран/навигация, не знам как се казва, цялото нещо) и си мислех, че ако просто махна старото и сложа това ще заспи. Но сега като те слушам, май съм се набутал...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X