Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

    Гледам че си нямаме такава тема, а е срамота. Та днеска се занимавах с монтажа на гъзарски разширители. За 4 часа сложих първия, с помощ от собственика. Разширителите са гадно изработени и отвратителни за монтаж. Пристигнаха накривени и трябваше да ги оправям със сушоара. И малко рязане падна. За сметка на това са скъпи. По-точно, безобразно скъпи за качеството си. Утре продължавам.
    Прикачени файлове
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

  • #2
    До: Какво направих по Ровъра днес.

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Гледам че си нямаме такава тема, а е срамота. Та днеска се занимавах с монтажа на гъзарски разширители. За 4 часа сложих първия, с помощ от собственика. Разширителите са гадно изработени и отвратителни за монтаж. Пристигнаха накривени и трябваше да ги оправям със сушоара. И малко рязане падна. За сметка на това са скъпи. По-точно, безобразно скъпи за качеството си. Утре продължавам.
    Е това изобщо не е честно ! Както впрочем много други работи в така нареченият наш живот.
    Знаеш ли, Тарга колко отдавна съм мислил да пусна тема с такова заглавие ? Но лятото свърши и аз за.................ти ме изпревари. Чудесна тема. Но ме свари неподготвен. Нямам снимки. А иначе смених заден десен стоп комплект. Не е истина колко ядове брах, колко майки английски споменах, и как се чувсвуват пръстите и на двете ми ръце.
    Бе както казват руснаците "се ла ви".

    П.С. Адмирации за темата ! Ако ми стигнат кинтите лятото ще дойда да почерпиш.
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 11-03-10, 20:25. Причина: Добавяне на П.П.С.
    Тази земя, по която тъпча сега,
    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
    тази земя – не е моя земя,
    тази земя, простете, е чужда.

    Коментар


    • #3
      До: Какво направих по Ленд Ровъра днес.

      Тарга, това се отнася към раздела "направи си сам" нали?
      Ако е така то днес си смених гумичките и пружинките в помпата на съединителя и долния цилиндър с ремонтни комплекти купени от Трейд кар само за 23 лв. Голямо обезвъздушаване падна, сина ми има мускулна треска на левия крак. Важното е, че след две години каране сега разбрах колко твърд трябва да бъде педала. Очаквам да спре и досадното следене и доливане на течност в казанчето.
      ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
      ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
      0896 846 246

      Коментар


      • #4
        До: Какво направих по Ленд Ровъра днес.

        Днес свалих раздатката от Диското на jordan-bg. Купил си човека ремонтния кит от Ашкрофт. Атака. Пръскам я на тезгяха, отварям кашона и............ Има един лагер излишен. И два липсват. Баш конусните за дифа. Ще видим утре дали ще намерим по магазините. Баси негодниците.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #5
          До: Какво направих по Ленд Ровъра днес.

          Не точно днес, но в събота и неделя, позакърпих някоя и друга пластмаса - преден мигач, заден мигач и стоп/за пореден път си казах, че трябва да ги махна от бронята/,проверих маслата навсякъде, гресирах и .... установих луфт в задния диф. Два дена чета стари теми и не стигнах до никъде. Май ще се ходи на майстор

          Коментар


          • #6
            До: Какво направих по Ленд Ровъра днес.

            Внимавай с майсторите. jordan-bg искаше да му регулирам предния, а се оказа задния. Оди при Благо да ти е мирна главата.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #7
              До: Какво направих по Ленд Ровъра днес.

              В Неделя с колегата dignatov поработихме малко върху моето камионче RR 2.5DSE '99(тоест, той поработи, аз-около него):
              сменихме предните възглавници и амортисьори , всичкото "О"пръстен в клапанния блок на окачването и тефлоновия сегмент на компресора.
              Сега стои навирен вече два дни без да полягва на една страна и като пробвах промяна в нивата- рипа като млада булка.
              След интервенцията- от напълно празна системата се напълни за половин цигара време-О, чудо!- преди я чаках по 40 минути
              Land Rover FREELANDER 2 td4 S 2013г. Facelift
              0886030780

              Коментар


              • #8
                До: Какво направих по Ленд Ровъра днес.

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Гледам че си нямаме такава тема, а е срамота. Та днеска се занимавах с монтажа на гъзарски разширители. За 4 часа сложих първия, с помощ от собственика. Разширителите са гадно изработени и отвратителни за монтаж. Пристигнаха накривени и трябваше да ги оправям със сушоара. И малко рязане падна. За сметка на това са скъпи. По-точно, безобразно скъпи за качеството си. Утре продължавам.
                A защо не взе от стандартните, Дифендърски, дет' са по 5 лева ами тези тунинговани. За обикновените сешоар и ютия нямаше да ти трябват.

                П.П. Какъв е този, червения?

                Коментар


                • #9
                  До: Какво направих по Ленд Ровъра днес.

                  Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                  A защо не взе от стандартните, Дифендърски, дет' са по 5 лева ами тези тунинговани. За обикновените сешоар и ютия нямаше да ти трябват.

                  П.П. Какъв е този, червения?
                  Стандартните ги свалихме, щото ставаше целия кал. Тия са по-широки. Иначе е къс 200.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                    Днес продължихме с раздатката. Данчо искаше да помага и го уредих. С маркуча. Лъсната, сглобена и стегната. Утре монтаж. Живот и здраве.
                    Прикачени файлове
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                      Аз и днес нищо не направих по Sir Jerald Официалното извинение е, че съм на няколко хиляди км от него. Когато съм наблизо, пак не се скъсвам от работа. При мен нещата стават бавно, обмислено...Чакам частите да се освободят от остатъчни напрежения.
                      Преди десетина дни, Джамбазов не ме изтърпя и дойде да монтира новото серво и спирачна помпа, които "отлежаваха" от Събора миналото лято. Дали не избързахме?
                      Гайките на сервоусилвателя не паснаха и сложихме гайки от Тойота- официално обвинявам Paddock във въвеждане в искушение
                      There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                      No wahalla.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                        М Н О О О О Г О О Б М И С Л Е Н О.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                          jordan-bg отлетя доволен за Шумен. Да си го търкаля със здраве. Ако има още от оня суджук, пак да дойде.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                            Аз на моето диско утре ще му правя подарък бг номера.Омръзна ми вече да се правя на агличанин.Не че ми пречи но не важи бг застраховката при удар,а само за пред катаджйите.
                            0885719173-Красимир

                            Коментар


                            • #15
                              До: Какво направих по ЛАНД РОВЪРА днес.

                              Какво направих вчера?
                              Спраска ми се единият джоб на задната врата преди 2 дни, щото много ги тъпча и вчера реших да сваля кората, за да го залепя. Та свалих кората и демонтирах пластмосовия джоб/или каквото беше останало от него/. Понеже беше омазан със спирачно масло, трябваше да се обезмаслява и така хартиса за "некой друг път". Обаче гледам там едни болтчета и се сещам, че не работи от известно време и задната чистачка. Хайде свалих и моторчето с механизма и ги приготвих за хирург, щото аз от жици ич неразбирам. И после се присетих, че ми е скъсана горната панта, откакто съм купил джипа, а от поне 6 месеца карам 2 панти в багажника. Хоп, сменям я. Последва регулиране, което отнема 5 пъти повече време, отколкото самата смяна. Домързя ме да семеня долната панта, че ми се видя много здрава, в сравнение с демонтираната, която пък се разпадна. Всичко почистено с ВД40 и смазано с литиева грес /ароматизирана/
                              Накрая слагам резервната гума. Смазвам шпилките и навивам гайките и............. храааааааааас, скъсах едната шпилка. Без каквото и да е усилие. Поглеждам и виждам, че съм невинен. Ръждата е почти до центъра на сечението.
                              .....................................
                              Та всъщност смених само една панта.
                              Но се чувствах ангажиран с много дейности.
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X